KATEGORİLER

3M YUMUŞAK ZEMİ̇N BEYAZ REFLEKTİ̇F ŞERİ̇T BANT ( KESİ̇KLİ̇ ) 997S Dİ̇AMOND GRADE

AÇIKLAMA :

Şerit Rengi Beyaz ( Kesikli )
Araç Üzerinde Kullanılabilecek Konum Ön ve Yanlar
Kullanım Alanı Brandalı, Esnek Yüzeyler Üzerinde
Uygun Uygulama Yüzeyleri ve Malzemeler 3M Onaylı, 6 Aydan Daha Eski Olmayan, Lamine Brandalar
Maksimum Dayanıklılık 3 Yıl
Yapışkan Cinsi Şeffaf, Basınca Duyarlı. Çok hızlı ve kolay uygulanır
Regülasyon ECE 104 Uyumlu
Ürün Yapısı Yüksek reflektiviteye sahip mikro prizmatik malzeme
Rulo Boyutu 51mm x 50m Bölümlenmiş kareler halinde
E Logosu Vardır (104R - 001507)

ECE 104 Nedir?
ECE 104, ağır vasıta araçlar üzerindeki retro-reflektif işaretlemelerin kullanımını düzenleyen uluslararası bir yönetmeliktir. Pek çok Avrupa ülkesi tarafından halihazırda uygulamaya geçirilmiştir. Eğer ağırlığı 7,5 tonun üzerindeki bir agır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki bir römorka sahipseniz, bu yönetmelik konusunda bilgi sahibi olmanız önemle tavsiye olunur.

ECE 104 Ne Zaman Yürürlüğe Giriyor?
ECE 104 yönetmeliği hali hazırda var olmakla beraber, Temmuz 2011 itibariyle, Avrupa Birliğine üye ve anlaşmalı bir çok ülkedeki 7,5 ton üzerindeki ağır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki römorklarda zorunlu hale gelmiştir.

E Logosu Nedir?
E logosu olmayan ürünler yönetmelik ile uyumlu değildir. Reflektif Şeritlerimiz, araç üzerine uygulanabilecek en parlak malzeme kategorisi olan “Kategori C” (kontür) sınıfının tüm reflektif gerekliliklerini sağlamaktadır.

300-450 cd/lx/m2 değerlerindeki retroreflektivite katsayıları ile bu reflektif ürünler sadece kontür işaretlemesinde kullanılabilmektedir.

ECE 104 yönetmeliğine uyan retro-reflektif malzemeler “E” logosu ile tanımlanmaktadır. Bu sembol, ürünlerin bağımsız ve yetkili bir merkez tarafından test edilip onaylandığını ve ECE 104’ün tüm gerekliliklerini sağladığını belgeler.

Sahte ürünlere karşı sizi uyarıyoruz...

3M Kamyon ve Tırlar İçin Onaylı Ucuz Reflektif Şerit İşaretleme (Reflektörlü Bant). 3M Diamond Grade 987 Beyaz Renk Yumuşak Zemin Branda İçin E Belgeli E104 – ECE104 Fosforlu Bant.Tente, Branda, Dorse,Romörklere Tip Onaylı TUV Araç Muayene Vizeye Uygun E1